Постійні комісії селищної ради

Постійна комісія з питань планування,фінансів та бюджету, соціально - економічного розвитку, підприємництва, регуляторної політики, регулювання земельних відносин.

Голова комісії: Очеретяна Оксана Андріївна - депутат виборчого округу №5

Заступник голови комісії: Ситник Олександр Олександрович - депутат виборчого округу №14

Секретар комісії: Рудик Наталія Василівна  - депутат виборчого округу №6

Гончарук Тетяна Вікторівна - депутат виборчого округу №13

Полозюк Антоніна Казимирівна – депутат виборчого округу №8

Смульський Сергій Петрович - депутат виборчого округу №11

 

Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності і правопорядку, охорони законних прав та інтересів громадян.

Голова комісії:Гончарук Олена Михайлівна - депутат виборчого округу № 16

Заступник голови комісії: Рижакова Галина Андріївна - депутат виборчого округу №9

Секретар комісії: Мілєвська Антоніна Федорівна - депутат виборчого округу №21

Олімчук Антоніна Іванівна - депутат виборчого округу №4

Ткачук Віктор Вікторович - депутат виборчого округу № 12

 

Постійна комісія з питань комплексного розвитку селища, комунального господарства, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

Голова комісії: Суверток Інна Григорівна - депутат виборчого округу №18

Заступник голови комісії: Слободяник Степан Степанович - депутат виборчого округу №22

Секретар комісії: Шкробот Людмила Олександрівна - депутат виборчого округу №17

    Бондар Тетяна Олексіївна - депутат виборчого округу №7

Кушнір Володимир Миколайович - депутат виборчого округу №20

 

Постійна комісія з питань соціального захисту населення,освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, роботи з молоддю.

Голова комісії:        Вітюк Людмила Михайлівна - депутат виборчого округу №2

Заступник голови комісії: Мельник Петро Віталійович - депутат виборчого округу №19

Секретар комісії:    Яворовська Галина Василівна - депутат виборчого округу №1

              Любченко Іван Михайлович - депутат виборчого округу №15

              Олексюк Олександр Віталійович - депутат виборчого округу                     №10